دانیال خاکبان: تیم های مدعی در قهرمانی واترپلوی جوانان آسیا حضور دارند

دانیال خاکبان، مربی تیم ملی واترپلوی جوانان گفت: مدعیان واترپلوی جوانان آسیا در رقابت های تاشکند حضور دارند.

دانیال خاکبان: تیم های مدعی در قهرمانی واترپلوی جوانان آسیا حضور دارند

دانیال خاکبان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: ششمین دوره رقابت های قهر مانی جوانان آسیا از روز چهارشنبه به میزبانی شهر تاشکند ازبکستان برگزار می گردد. تیم ایران برای حضور در این دوره از رقابت ها روز دوشنبه عازم مسابقات خواهد شد.

وی اضافه نمود: در این دوره از رقابت ها 6 تیم مدعی آسیا حضور دارد. حضور این تیم های مدعی در تاریخ مسابقات جوانان بی سابقه است. به طورحتم کار بسیار سختی در پیش داریم. تیم ایران در نخستین بازی خود نیز به مصاف تیم قزاقستان می رود که یکی از تیم های خوب آسیا به شمار می رود. قزاق ها در رده های پایه و جوانان سرمایه گذاری های بسیار خوبی دارند.

وی ادامه داد: با توجه به حضور تیم ملی واترپلوی در بازی های آسیایی جاکارتا زمان برگزاری اردوهای تیم جوانان کوتاه بود. کل اردوی جوانان در 50 روز خلاصه شد. این در حالی است که دو هفته از این زمان را صرف گزینش بازیکنان کردیم. از بین 80 بازیکن در نهایت 13 نفر اصلی را انتخاب کردیم. حسین خالدی تبار نیز از تیم ملی اعزامی به جاکارتا در ترکیب تیم جوانان نهاده شده است.

مربی تیم ملی واترپلوی جوانان یادآورشد: پس از موفقیت تیم ملی واترپلو در بازی های آسیایی توقعات از این رشته بالاتر رفته است. این در حالی که تیم جوانان دوره قبل عنوان سومی آسیا را نیز به دست آورد. تمام کوشش ما این است که بهترین نتایج را در تاشکند کسب کنیم.

خاکبان توضیح داد: در مدت آماده سازی تیم ازنظرات مشورتی چیریچ سرمربی تیم ملی بزرگسالان استفاده کردیم. او از هفته گذشته در کنار تیم جوانان نهاده شد و نکات تکنیکی بسیار خوبی را به بازیکنان آموزش داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دانیال خاکبان: تیم های مدعی در قهرمانی واترپلوی جوانان آسیا حضور دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانیال خاکبان: تیم های مدعی در قهرمانی واترپلوی جوانان آسیا حضور دارند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید