بلماضی: شکست السد برابر پرسپولیس روی بونجاح فشار آورد، سلمان: مقابله با پرسپولیس بازی دیگری است

سرمربی تیم ملی فوتبال الجزایر معتقد است شکست السد برابر پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا روی بغداد بونجاح فشار روانی ایجاد نموده است.

بلماضی: شکست السد برابر پرسپولیس روی بونجاح فشار آورد، سلمان: مقابله با پرسپولیس بازی دیگری است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روزنامه الوطن قطر، جمال بلماضی در نشست خبری پیش از بازی انتخابی جام ملت های آفریقا برابر کامرون درباره حرکت بغداد بونجاح، مهاجم الجزایری تیم السد در بازی هفته هشتم لیگ ستارگان قطر برابر السیلیا که پیراهن خود را درآورده بود گفت: تیم السد در فصل جاری جاه طلبی های بسیاری برای فتح عناوین قهرمانی دارد. این حرکت بغداد بونجاح نیز نتیجه همین جاه طلبی و کسب نتیجه تساوی برابر السیلیا بود. السد بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را هم در خانه باخت که فشار روانی روی بغداد بونجاح ایجاد کرد. به ویژه این که رویای قهرمانی این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا سخت تر شده است. از طرفی قهرمانی در لیگ ستارگان قطر با توجه به حضور رقیبی همانند الدحیل هم سخت است و این مسائل باعث شده تا بغداد بونجاح کنترل خود را از دست دهد.

خالد سلمان، پیشکسوت فوتبال قطر نیز درباره لغو بازی تیم السد برابر الدحیل در هفته نهم لیگ ستارگان به خاطر رویارویی با پرسپولیس در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: در هر رقابتی حساب های ویژه ای وجود دارند و السد در بازی اخیر خود برابر السیلیا نیز از غیبت ژاوی هرناندز، کاپیتان خود رنج برد. فکر می کنم رویارویی با پرسپولیس بازی دیگری است و نوع آماده سازی و بازی در آن متفاوت خواهد بود. تیم السد می تواند خود را پیش از بازی در تهران به آمادگی لازم برساند. طرابلسی: شکست السد برابر پرسپولیس کار ما را سخت می نماید

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بلماضی: شکست السد برابر پرسپولیس روی بونجاح فشار آورد، سلمان: مقابله با پرسپولیس بازی دیگری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلماضی: شکست السد برابر پرسپولیس روی بونجاح فشار آورد، سلمان: مقابله با پرسپولیس بازی دیگری است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید