اقدامات ویژه برای خدمات روبنایی شهرک آفتاب پرند صورت گیرد

به گزارش خبرنگاران، حبیب الله طاهرخانی بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه سفر به پرند و بازدید از فاز 5 این شهر، با تاکید بر نقش مردم و هیات مدیره ها در پویایی شهر و نشاط اجتماعی گفت: مشارکت شهروندان در امور شهری نقش بسزایی در شکل گیری هویت اجتماعی شهر ها به خصوص شهرهای جدید دارد.

اقدامات ویژه برای خدمات روبنایی شهرک آفتاب پرند صورت گیرد

وی با استناد به گزارش مدیرعامل شرکت عمران پرند، از کلنگ زنی مرکز محله 9 هکتاری در مرکز شهرک آفتاب در پاییز امسال اطلاع داد و گفت: باید هرچه سریع تر اقدامات ویژه برای توسعه خدمات روبنایی در حوزه فرهنگ و ورزش در شهرک آفتاب پرند، صورت بگیرد.

بر اساس این گزارش، در جریان سفر معاون وزیر راه و شهرسازی به پرند، اعضاء هیات مدیره شهرک آفتاب پرند گزارشی از فعالیت های هیات مدیره این شهرک ارایه دادند و مشکلات و راهکارهای توسعه شهرک آفتاب به عنوان بزرگ ترین شهرک مسکن مهر کشور با 12 هزار و 900 واحد مسکونی مورد آنالیز نهاده شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار که بیش از 3 ساعت به طول انجامید، با ده ها متقاضی مسکن مهر نیز دیدار کرد و ضمن شنیدن مشکلات و دغدغه های آنان، توضیحاتی از روند تکمیل مسکن مهر و اقدامات انجام شده ارائه داده و دستورات لازم را برای آنالیز و برطرف مشکلات متقاضیان صادر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اقدامات ویژه برای خدمات روبنایی شهرک آفتاب پرند صورت گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات ویژه برای خدمات روبنایی شهرک آفتاب پرند صورت گیرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید