سیدجلال: به طرفداران هشدار داده بودم اما فریب خوردند

در بازی با السد اگر استادیوم پر گردد، بازیکنان جوان ما اصلاً نمی توانند راه بروند چون شرایط استادیوم را تجربه نکرده اند.

سیدجلال: به طرفداران هشدار داده بودم اما فریب خوردند

به گزارش خبرنگاران ، بجای صحبت درباره پیروزی برابر نود ارومیه، سیدجلال حسینی از طرفداران که پرسپولیس را در این بازی به ظاهر ساده تنها گذاشته بودند، گله کرد: بارها هشدار دادم که طرفداران فریب نتایج خوب پرسپولیس را نخوردند اما متاسفانه این رخ داد. بعداً معلوم می گردد ما چقدر از غیبت طرفداران در این بازی ضرر کردیم. حضور آنها باعث می شد بازیکنان جوان با جو استادیوم آشنا شوند اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد و در بازی با السد اگر استادیوم پر گردد، بازیکنان جوان ما اصلاً نمی توانند راه بروند چون این شرایط را تجربه نکرده اند. امیدوارم طرفداران از این به بعد بیشتر به ما یاری نمایند.

کاپیتان سپس وضعیت پرسپولیس را توصیف کرد: همه ما خسته هستیمو در نبود ملی پوشان با 6 ،5 نفر تمرین می کردیم. الان اصلا نمی دانم چه بگویم، می خواستیم طرفداران به استادیوم بیایند و بازیکنان جوان این وضعیت را لمس نمایند. فردا که وزشگاه پر گردد، بازی کردن برای بعضی از بازیکنان خیلی سخت خواهد بود.

صحبت های پایانی سیدجلال هم خواندنی است: گرشاسبی خیلی زحمت می کشد اما گروهی هستند که در باشگاه کارهای پشتیبانی را انجام می دهند، خوب کار نمی نمایند.

2 – 180

منبع: ایران ورزشی

به "سیدجلال: به طرفداران هشدار داده بودم اما فریب خوردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدجلال: به طرفداران هشدار داده بودم اما فریب خوردند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید